Про факультет

Лист-подяка студентів ректору університету Андрущенку Віктору Петровичу!

Шановний Вікторе Петровичу!

 

Дозвольте звернутись до Вас зі словами щирої вдячності на адресу Ваших працівників.

 

Ми, студенти-магістранти, із задоволенням уже цілий семестр навчаємося в магістратурі 011 Науки про освіту (Педагогіка вищої школи), чим завдячуємо кафедрі педагогіки і психології вищої школи (завідувач кафедри – професор Дем’яненко Наталія Миколаївна).

 

Коли ми обирали вищій навчальний заклад для вступу, саме Ваш університет привабив цікавою магістерською програмою та можливістю навчатись на кафедрі педагогіки і психології вищої школи за такими актуальними сьогодні спеціалізаціями, як «Андрагогіка» і «Тьюторство». Наш вибір був свідомий, і викладачі кафедри роблять все можливе, щоб заняття були професійними і цікавими. 8 дисциплін двох спеціалізацій особливо продумані за змістом і структурою.

 

Завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Дем’яненко Наталія Миколаївна своїми енциклопедичними знаннями та вмінням привернути увагу аудиторії до предмету стимулює нас до наукового пошуку і творчого підходу до навчання, а наш куратор, доцент Акініна Наталія Леонідівна опікується нами не тільки на заняттях, а й у будь-який час, радо відповідаючи на всі запитання як організаційного, так і навчального характеру. Доценти Кравченко Ірина Миколаївна, Смікал Вікторія Олексіївна, Багрій Тетяна Володимирівна уміло керують розробленою на кафедрі науково-педагогічною практикою, яка проходить в науково-дослідному Інституті вищої освіти, Педагогічному музеї Будинку вчителя, архівних комплексах м. Києва.

 

Більшість студентів нашої групи також працюють викладачами вищих навчальних закладів, зокрема Київського національного університету технологій та дизайну, Українського гуманітарного інституту, а отже, як колеги, ми надаємо дуже високу оцінку професійному рівню колективу кафедри педагогіки і психології вищої школи, висловлюємо щирі слова вдячності всім викладачам за відданість справі, професіоналізм, за створення унікальної атмосфери педагогічної взаємодії, довіри між викладачами і студентами, завдяки чому ми підвищуємо рівень своїх знань, отримуємо цінний педагогічний і науковий досвід.

 

З найкращими побажаннями та повагою, студенти групи 1мПВШз магістратури 011 Науки про освіту (Педагогіка вищої школи)!

Лист-подяка випускників факультету

Шановні працівники кафедри «Педагогіка та психологія вищої школи»!
 
Дозвольте нам, від лиця ваших випускників, висловити Вам глибоку вдячність  за вашу кропітку працю і ті глибокі зусилля, що ви докладаєте у навчанні студентів. Ми будемо завжди пам’ятати вашу любов та підтримку, які завжди допомагали нам у нашому навчанні. 
 
Під час вашої діяльності ви підготували багато висококваліфікованих молодих спеціалістів. Ваша праця – це приклад самовідданості та безцінного досвіду. Підтвердженням  цьому слугують видатні результати, що демонструють ваші студенти, які працюють у різних навчальних закладах. Високий професійний рівень, відповідальність, творчий підхід  ось лише частина тих навичок, які отримують усі ваші студенти. І все це було б неможливо без вашої натхненої праці. 
 
Бажаємо Вам подальших успіхів, економічної стабільності та наснаги для нових досягнень!
 
З любов’ю та щирою вдячністю ваші випускники.

Дочірні категорії

 • Керівництво (1)
 • Співробітники (1)
 • Структура (5)
 • Абітурієнту (3)
 • Контакти (1)
 • Корисні посилання (3)
 • Історія та напрями діяльності (1)
 • Новини (2)
  • Оголошення (1)

   Шановні абітурієнти!
   В Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, Інституті магістратури, аспірантури і докторантури, на кафедрі методології науки та міжнародної освіти відкривається нова спеціалізація « менеджмент міжнародної освітньої діяльності» (спеціальність 8.18010020 «Управління навчальним закладом»).
   Термін навчання – 1,5 роки на базі ОКР «бакалавр» або іншої повної вищої освіти. Кваліфікація магістр з управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації у сфері освіти та виробничого навчання.
   Спеціалізація «менеджмент міжнародної освітньої діяльності» забезпечується викладанням наступних дисциплін:
   1. Глобальна освіта.
   2. Світовий ринок освітніх послуг.
   3. Освітня дипломатія.
   4. Теорія ефективної комунікації у міжнародній освіті.
   5. Міжнародні стандарти якості та сертифікації освіти.
   6. Міжнародні освітні програми.
   7. Менеджмент міжнародних освітніх проектів.
   Провідна кафедра – кафедра методології науки та міжнародної освіти, що характеризується відповідним професіоналізмом викладачів і співробітників, динамікою розвитку. Спеціалізована підготовка магістрів з міжнародної діяльності і менеджменту, здійснюється на основі сучасних інформаційних технологій, міжнародної співпраці з провідними університетами та науковими центрами,сучасного методичного забезпечення, творчих зв'язків з державними органами, громадськими організаціями, підприємницькими структурами. Навчання в Інституті магістратури, аспірантури і докторантури передбачає ґрунтовну наукову, професійну та прикладну підготовку студентів.
   Інститут магістратури, аспірантури і докторантури, кафедра методології науки та міжнародної освіти сьогодні – це:
   - фаховий професорсько-викладацький колектив, 80% якого становлять професори та доценти з науковими ступенями докторів і кандидатів наук;
   - міжнародне визнання диплому;
   - працевлаштування за фахом;
   - поглиблене вивчення іноземних мов, використання новітніх методів навчання.
   - безкоштовний доступ до сучасної навчально-наукової літератури та мережі Інтернет;
   - забезпечення гуртожитками;
   - розвинута міжнародна співпраця із провідними університетами та науковими центрами;
   - врахування у навчальному процесі найсучасніших досягнень європейської та світової освітньої практики;
   - можливість продовжити навчання в аспірантурі та в докторантурі;
   Запровадження спеціалізації «менеджмент міжнародної освітньої діяльності» є актуальною відповіддю на всезростаючу практичну потребу вітчизняних освітніх закладів та державних управлінських структур у фахівцях, здатних забезпечити міжнародну складову у їх діяльності, що набуває все більшої значущості в умовах динамічної інтеграції України у європейський освітній простір. Робота за обраною спеціальністю відкриває нові можливості професійної мобільності та працевлаштування у країнах Європи та світу.
   Все, що від Вас вимагається - це прагнення до знання, завзяття та бажання удосконалюватись професійно та особистісно!

   Ми чекаємо саме на Вас!

    

Всього відвідувань 

265051
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
331
315
1973
256699
5808
6036
265051

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-02-23 18:28:49
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115743