Про факультет

• Абітурієнту (3)
  • Контакти (1)
  • Корисні посилання (3)
  • Історія та напрями діяльності (1)
  • Новини (2)
    • Оголошення (1)

Шановні абітурієнти!
      В Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, Інституті магістратури, аспірантури і докторантури, на кафедрі методології науки та міжнародної освіти відкривається нова спеціалізація « менеджмент міжнародної освітньої діяльності» (спеціальність 8.18010020 «Управління навчальним закладом»).
      Термін навчання – 1,5 роки на базі ОКР «бакалавр» або іншої повної вищої освіти. Кваліфікація магістр з управління навчальним закладом, керівник підприємства, установи та організації у сфері освіти та виробничого навчання.
      Спеціалізація «менеджмент міжнародної освітньої діяльності» забезпечується викладанням наступних дисциплін:
      1. Глобальна освіта.
      2. Світовий ринок освітніх послуг.
      3. Освітня дипломатія.
      4. Теорія ефективної комунікації у міжнародній освіті.
      5. Міжнародні стандарти якості та сертифікації освіти.
      6. Міжнародні освітні програми.
      7. Менеджмент міжнародних освітніх проектів.
      Провідна кафедра – кафедра методології науки та міжнародної освіти, що характеризується відповідним професіоналізмом викладачів і співробітників, динамікою розвитку. Спеціалізована підготовка магістрів з міжнародної діяльності і менеджменту, здійснюється на основі сучасних інформаційних технологій, міжнародної співпраці з провідними університетами та науковими центрами,сучасного методичного забезпечення, творчих зв'язків з державними органами, громадськими організаціями, підприємницькими структурами. Навчання в Інституті магістратури, аспірантури і докторантури передбачає ґрунтовну наукову, професійну та прикладну підготовку студентів.
      Інститут магістратури, аспірантури і докторантури, кафедра методології науки та міжнародної освіти сьогодні – це:
      - фаховий професорсько-викладацький колектив, 80% якого становлять професори та доценти з науковими ступенями докторів і кандидатів наук;
      - міжнародне визнання диплому;
      - працевлаштування за фахом;
      - поглиблене вивчення іноземних мов, використання новітніх методів навчання.
      - безкоштовний доступ до сучасної навчально-наукової літератури та мережі Інтернет;
      - забезпечення гуртожитками;
      - розвинута міжнародна співпраця із провідними університетами та науковими центрами;
      - врахування у навчальному процесі найсучасніших досягнень європейської та світової освітньої практики;
      - можливість продовжити навчання в аспірантурі та в докторантурі;
      Запровадження спеціалізації «менеджмент міжнародної освітньої діяльності» є актуальною відповіддю на всезростаючу практичну потребу вітчизняних освітніх закладів та державних управлінських структур у фахівцях, здатних забезпечити міжнародну складову у їх діяльності, що набуває все більшої значущості в умовах динамічної інтеграції України у європейський освітній простір. Робота за обраною спеціальністю відкриває нові можливості професійної мобільності та працевлаштування у країнах Європи та світу.
      Все, що від Вас вимагається - це прагнення до знання, завзяття та бажання удосконалюватись професійно та особистісно!

Ми чекаємо саме на Вас!

Server Time: 2018-10-15 09:37:55