У межах Тижня філософії «Майбутнє філософської освіти в Європі: виклики та перспективи», який відбувався у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова з 14 по 17 травня 2019 р., Факультетом менеджменту освіти та науки було проведено V Міжнародній науково-практичній конференції «Виклики постколоніалізму: Філософія. Релігія. Освіта» (16 травня 2019 р.). Учасники здійснили фахове обговорення проблеми постколоніалізму у колі представників соціогуманітарних дисциплін, розглянули український та міжнародний досвід у подоланні постколоніального синдрому. У конференції прийняли участь відомі дослідники проблеми постколоніалізму з Індії, Польщі, Греції та Гонконгу, провели дискусійну зустріч зі студентами університету щодо майбутнього філософської освіти в Європі.